Hetimi në gjendje të lirë i 24 vjeçarit që i vrau kalin, pronarja e fermës në Kolonjë: Na vranë për herë të dytë! Ndihemi të kërcënuar për jetën

Hetimi në gjendje të lirë i 24 vjeçarit që i vrau kalin, pronarja e fermës në Kolonjë: Na vranë për herë të dytë! Ndihemi të kërcënuar për jetën

24 vjeçari, Orest Mezini dhe kali që vrau

Pronarja e fermës Sotira Agroturizëm”, Jonida Hëna ka reaguar pasi policia e Kolonjës njoftoi nisjen e hetimeve në gjendje të lirë të 24 vjeçarit Orest Mezinit i cili vrau kalin e saj dhe plagosi një tjetër.

Në reagimin e bërë ajo shkruan se hetimi në gjendje të lirë të të riut, që është fqinj i tyre, bën që të ndihen të kërcënuar për jetën.

“Orest Mezini vrau kalin tonë dhe policia e la në gjendje të lirë. Kjo për ne është sikur të na vrasin për herë të dyte kalin . Tani që kuptuam që komshiu ynë na ka vrarë Balashin dhe ka plagosur një kalë tjetër dhe policia e la në gjendje të lire ndihemi të kërcënuar për jetën tonë.”-thuhet në reagimin e pronares.

 

 


Lajmi kryesor:

Vritet me çifte kali i fermës në Kolonjë, policia heton në gjendje të lirë autorin! Pronarja: Na hoqën një pjesëtar të familjes, ndihemi të kërcënuar (VIDEO)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Sllovenia barazon 0-0 me Anglinë, dy skuadrat kalojnë në 1/8! Danimarka dërgon Serbinë në shtëpi, 0-0 edhe në Munich

Euro 2024/ Sllovenia barazon 0-0 me Anglinë, dy skuadrat kalojnë në 1/8! Danimarka dërgon Serbinë në shtëpi, 0-0 edhe në Munich