Higjiena dhe të puthurat, sipas revistës “Dituria” të Mit’hat Frashërit, Elsa Skënderi: Lexoni autorët shqiptarë (VIDEO)

Pedagogia e Gjuhë-Letërsisë në Fakultetin e Historisë dhe Filologjisë, Elsa Skënderi, përmes një videomesazhi për “ReportTV” rrëfen se përse në këto kohë të vështira për shkak të COVID-19, leximi i autorëve shqiptarë është shumë i rëndësishëm për informacione kulturore, historike dhe filologjike.


Lajmi kryesor:

Humor, muzikë, aktrim! Në emër të jetës, artistët: Të disiplinuar do ta fitojmë luftën me koronavirus (VIDEO)


v.d./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Shqipëria do të hapë edhe zyrtarisht negociatat e anëtarësimit në BE?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Një person me thikë në dorë përhap panik në stacionin e trenit në Romë, policia e qëllon me armë për ta neutralizuar