Holta Zaçaj kryetare e Gjykatës Kushtetuese, OSBE: Urime! Presim me kënaqësi bashkëpunimin

Holta Zaçaj kryetare e Gjykatës Kushtetuese, OSBE: Urime! Presim me kënaqësi bashkëpunimin

1676898179_fafa.jpg

Prezenca e OSBE-së është e para që ka uruar Holta Zaçajn, për zgjedhjen në krye të Gjykatës Kushtetuese.

“Prezenca e OSBE-së uron përzemërsisht gjyqtaren Holta Zaçaj për zgjedhjen në postin e Kryetares së Gjykatës Kushtetuese. I urojmë asaj dhe të gjithë anëtarëve të Gjykatës sukses në ushtrimin e detyrës së tyre themelore dhe presim me kënaqësi të vijojmë bashkëpunimin e afërt dhe frytdhënës edhe nën drejtimin e ri të saj”, thuhet në reagimin e OSBE.


Lajmi kryesor:

Holta Zaçaj zgjidhet kryetare e Gjykatës Kushtetuese, mori 5 vota në raudin e tretë! Bëhet e para drejtuese pas implementimit të reformës në drejtësi


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Pasi dha lajmin se do të bëhet nënë, Greta Koçi ka një tjetër surprizë

Pasi dha lajmin se do të bëhet nënë, Greta Koçi ka një tjetër surprizë