Hoqi flamurin turk nga kulla e rojës në Durrës dhe e hodhi në det, arrestohet 48-vjeçari (VIDEO)

DURRËS- Një 48-vjeçar ka rënë në pranga për shkak se ka hequr flamurin turk nga kulla e vrojtimit në Durrës. 48-vjeçari, Shpetim Sefa kishte postuar në rrjetin e tij social videon ku dukej teksa ka hipur në kullën e rojës në plazhin e Gjirit të Lalzit, ka hequr flamurin dhe më pas e ka hedhur në det.

Për rrjedhojë policia ka bërë të mundur arrestimin e tij pranë banesës. Ndaj tij rëndon akuza për veprat penale "Nxitja e urrejtjes ose grindjeve" dhe "Prishja e rendit dhe qetësisë publike".

Në kullat e vrojtimit, vetë pronarët që paguajnë për hapësirat publike në plazh vendosin flamuj të shteteve të ndryshme sipas dëshirës. Megjithatë flamuri turk pranë Shqipërisë dhe Kosovës duket se nuk i ka pëlqyer pushuesit, i cili është ngjitur për ta hequr.

SI.E./A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • perikli: 17/08/2022 03:21

  BRAVO I QOFTE ATIJ DJALIT,,,,MOS TE HARROJME SE TURKU NA KA MBAJTUR TE PUSHTUAR 500 VJET DHE NA KA VRARE SA KA DASHUR,,,,BILES DHE FLAMURI KOSOVAR DUUHEJ TE HIQEJ,,VETEM FLAMURI SHQIPTAR DUHET TE VALEVITET NE TERITORIN E SHQIPERISE.....EDHE NJE HERE TE FALENDEROJ O PATRIOT......TE KISHIM NJA 1 MILION VETA SI KY DJALI....

  Përgjigju
 • o Komentuesa,: 15/08/2022 16:53

  Nga komentet qe po lexoj ketu e nxorra konkluzionin se 95 % jeni INJORANTER TOTAL me shenja te theksuara Analfabeti kulturor edhe nje mjerim e varferi truri, por me e keqja dhe me te prapambetur se baballaret tuaj TURQIT OTOMAN:No koment;AlbaColumbistan esapi.

  Përgjigju
  • O shaban: 16/08/2022 02:46

   check your result of ignorance.

 • Nick: 15/08/2022 14:47

  Hedhin flamurin Turk , kurse ne vende te tij , ngritin flamurin shka apo grek , keta jane patriotat eShqiperise.

  Përgjigju
 • GOLI: 15/08/2022 14:22

  TE QENKA XHANI ME GJENEZE TE PASTER SHQIPETARE... ORE KE BERE VEPËR MADHËSHTORE...JE ÇUN I MĒMĒS SHQIPERI....TE LIHET I LIRE VIGJILENCA E MEMES SHQIPERI.

  Përgjigju
 • kristo: 15/08/2022 10:59

  te lumt dora e te kradoft luigj marku gjeneral or ti. te dhente Zoti shnet!

  Përgjigju
  • poikj: 16/08/2022 09:12

   ahahahahahahahahah

 • Ani: 15/08/2022 09:24

  Ne fakt flamuret pendojne pamjen ne det, keshtu policia dhe bashkia duhet te ndalojne cdo objekt ne keto kulla.

  Përgjigju
 • Fredi: 15/08/2022 08:47

  Kjo kulla e rojes ishte institucion shteteror kshu?, qe kete e paskan arrestuar?!!! Ça bete se late nam. Hajde polici hajde. Pastaj ne det e hodhi, sikur i vuri flaken!!

  Përgjigju
 • Zmp: 15/08/2022 08:01

  E arrestuan per te mos indinjuar ambasaden turke. Keta jemi. Te shitur e tradhetare.

  Përgjigju
 • Hajde: 15/08/2022 03:28

  Akuze hajde!!! Hajde polici komplet injorante hajde. Si ore arreston tjetrin pa urdher gjykate??? As prokurori jo qe jo. Dhe as ne flagrance apo te kete rrezikshmeri sic jane kushtet e ligjit. Polici qe shkel ligjin penal 10 here me rende sesa vete ai qe pretendohet se na ka kryer krim eshte uleritese. Bobobo ku ka vajt injorance ne kulm fare.

  Përgjigju
 • Iris: 15/08/2022 01:20

  I gjithe incidenti vjen nga mungesa e respektit per veten tone dhe atdheun si dhe nga sensi i inferioritetit dhe mendesia se ne ecjen tone historike duhet te kemi ne krah nje me te forte.Sa per valevitjet e flamurit tone sa here kemi ndeshje me armiqte tane historike,apo berja e simbolit te shqiponjes me duar, te tera jane vetem bravado.Jetoj prej 22 vjetesh ne U.S. dhe shikoj se vendasit valevisin vetem flamurin kombetar.Te huajt,emigrantet i shoh te perdorin flamuret e tyre ne makinat personale,ose kur behen festivale,organizime te komunitetit te tyre.Vete bashkia ku jetoj respekton kombesite e ndryshme duke mbajtur te ngritur prane bashkise 3 flamuj,ate kombetar,te shtetit,dhe te kombesise qe ka festen kombetare te radhes.Flamuri shqiptar ngrihet cdo vit per 28-29 Nentorin.Ky eshte patriotizem i vertete dhe njekohesisht respektim i kombesive te tjera zyrtarisht.Shqipot duket qe nuk kane shume respekt per veten e tyre,perderisa ngrene dhe flamuj te botes dhe njekohesisht tregojne shenja pasigurie dhe inferioriteti duke valevitur flamuj te botes vend e pa vend,kohe e pa kohe,zyrtarisht,ose jo e sidomos kur behet fjale per ato te miqve tane.Patriotet e vertete duhet te reagonin njelloj,edhe sikur mbi ate kulle te ishte flamuri turk,amerikan,grek,gjerman,anglez,apo kinez,por kur behet fjale per vende me te cilet kemi ndare nje histori jo te paqme,aq me teper kur pavaresisht progresit te tyre dhe perpjekjeve te tyre per permiresimin e marredhenieve me ane te investimeve e shkembimeve ne fusha te ndryshme,vazhdojme t'i tregojme gjithmone me gisht si fajtore te pjesshem te pasojave qe ka lene prania e tyre,shfaqje te tilla formash patriotizmi mund te ndodhin.Ceshtja eshte,kur do fitojme respektin per vete dhe vetesigurine qe incidente te tilla te mos jete me e nevojshme te ndodhin??

  Përgjigju
 • Reflektim: 15/08/2022 01:15

  Nuk ka pushtues te mirë ! Eshte Sikur tek lagjia juaj tju vendosin foton e personit që Ju ka vrarë babain apo gjyshin apo ndonje familjar ! A e kishit pranuar?! Varet si i ka patur rrethanat por kot nuk thojne trim lind dhe nuk behesh! Tek hoteli dhe tek dhoma ja vendos lehtesisht flamurin cdo miku , turk, kinez, arab, cdo lloj nacionaliteti! Aty as flamuri shqiptar I brazilit nuk e ka vendin , nese kosova e ndjen veten Tek ai flamur bojqielli pa asnje lidhje me simbolet e Adem Jasharit Gjergj Kastriotit Hasan Prishtines Ismail Qemailit Dede Gjo Lulit Abaz Kupit Dom Nikolle Kacorrit etj etj pra flamuri duhet në institucion siç eshte kulla e vrojtimit në flamur vendas , kurse ne vende të tjera në varka , targa , dhome hoteli vendoset ç’të duan… Kemi pak shpresë se Shqipëria do te Behet …

  Përgjigju
 • Po ne Evropian: 14/08/2022 23:39

  Si do ia besh kur te filloje Evropiani, namin me flamure, hap edhe rrobsqepsi

  Përgjigju
 • Cili je...: 14/08/2022 23:27

  Te lumte dora

  Përgjigju
 • Arnaut: 14/08/2022 22:53

  Flamuri turk u prish pune ktyre pseudopatrioteve, pfff.

  Përgjigju
 • Mos e beso po deshe: 14/08/2022 22:45

  Para disa vitesh nje kolektiv grash si turiste ne Ulqin vetem kan ndez rradion muzike shqip me kercy pak argetim ne breg te detit dhe ashte ngrejt Serbi dhe ja u ka fik me sekonda dhe jo ma te ngrejsh flamur shqiptar ne Montenegro qe nuk bahet fjale,kurse te na vjen Turku dhe e ngren flamurin e vet ku ti dojn qefi se jena na te bute me pushtusin se pushtusi 500 vjecar nuk bahet mik sa te jete jeta.

  Përgjigju
 • Tosi: 14/08/2022 21:25

  O shqiptar varfanjak ne tru e ne shpirt.per dy lek ju shitet turku.ne prapambetje do rrim dhe 500 vjet te tjera se keshtu e meritojm.mbani turku no te mbaruar

  Përgjigju
 • erion: 14/08/2022 21:01

  ky duhet shpall hero. respekte

  Përgjigju
 • Piku: 14/08/2022 20:20

  Po ti larg qofte te semurwsh, tw spitali qe te bwri turku falas 50 km me larg do vesh. Patriotizmi eshte respekt per bashkekombasin dhe te huajin. Cna harxhove edhe kohe kot me komentu per ty

  Përgjigju
 • Tetovari68: 14/08/2022 19:30

  Po Mos ishte turku ne 1997 gjysa e shqiperis kishte ik ke greki. Turku u ndertoni qindra shpia pas termetit, Spitali e Fierit per 3 muaj, aeroportin e vlores, Kompanin airalbania bashk me 3 aeroplane, rrugen e kombit. Keta qe bohen ma katolik se Papa sbesojn asni fe perveq lekut. Perveq kohes se skenderbeut, kan qen vet mercenar te turkut, per turkun kan luftuar Kundra vellezerve musliman ne kryengritjen e Lidhjes se Prizrenit, edhe kunder suliotve. Njerz te pabes dhe bukshkelur

  Përgjigju
  • Tetovari: 15/08/2022 01:21

   Çfarë ndihesh o Tetovarë? Në u ndjefsh turk , puna jote! Në u ndjefsh shqiptar lexo kanunin dhe Lexo rregullat e institucioneve! Në keshtjella, bashki , objekte zyrtaree (zikurse kulla vrojtimit) nuk vendoset flamur tjeter pervec vendit prites! Në evente vendosen 100 flamujj! Shqiptarët pa kulture që e ndiejne veten turk apo serb apo filipinës le te refuzojne pasaporten shqiptare dhe të ikin andej nga ndihen ata ! Edhe gjesti eshte pak I tepruar besoj bëhet për të matur pulsin e popullit sa e pranon apo pushtimin pra ka pak prapaskene edhe politika por lind pyetja si mundet që Shqiptarët nuk e kuptojne që feja dhe kombi shqiptareve eshte shqiptaria ! Pa shqiptari ska shqiperi as komb

  • Lala: 14/08/2022 23:16

   O tetova punetori esht shqiptar.edhe punetori e Ka heq flamurin QE ta dish apo sdi me lexu artikulkin se esht shqip

  • Tetovari68: 14/08/2022 22:22

   AI qe ka flamur in turk, ka ni pun tte shenjt, shpetimin nga mbytja te ndonje femije ose te se muri ne det. Po sikur te shpetohej femij a juaj prej keti turkut. Tani rini shqiptare skemi se kan ik per lek te shpejt ne a gli apo bordello. Ma Respekt per punen e ndershme dhe puntori e huaj

  • Fatos: 14/08/2022 21:01

   Zotëri nuk ka pse të vihet flamuri i shtetit turk bashkë me flamurët tanë vërtet ka bërë disa gjëra por e kemi turqizuar vendin nuk ka institucion pa patur ataturku se për çfarë duhet busti i ata turkut ke shkolla ime dhe i vihet emri shkollës unë nuk e di Se për çfare duhet ta kem në diplomë nuk e di por di që për vendin tonë nuk ka vënë asnjë gur megjithëse ishte shqiptar

  • Gzimi: 14/08/2022 20:12

   Ca thu mër tetovaro. Pse kaq thjeshtë ndryshohen kufijtë e shteteve? I kishte mbet në dorë grekut dhe turkut ne 1997? Pse nuk u shkëputët ju të Tetovës nga Maqedonia në 2001 apo mbrojti turku meqadonasit sic ka bërë gjithmonë.

  • Turi: 14/08/2022 20:11

   Jo mer jo. Vet i shkruajte keto rreshta? Ktu jena ne shqiperi e jo turqi. Apo jeni mesu me shkijet ju tetovaret? Shko mer lahu ne liqen

  • Lala: 14/08/2022 19:48

   Fliske tee njejten gjuhe si KY bukeshkaluri edhe ti .te qeka prish rehatia ty.ne vendin Tim Ka te drejt te valevitet vetem njinflamur ai SHQIPTAR.

 • agrin: 14/08/2022 18:17

  po flamuri turk ca do ne nje kulle vrojtimi? apo smerret policia me ato

  Përgjigju
 • Per te qare e per te qeshur: 14/08/2022 18:00

  E bej plazhin ne Golem dhe kam rastisur te shoh pervec flamujve shqiptar dhe kosovar edhe ato amerikan dhe te BE-se. Ajo qe nuk kuptoj eshte arsyeja se pse eshte vene aty ai flamur apo pse u arrestua personi ne fjale. A do ta bente te njejtin veprim nese do te ishte flamuri amerikan?

  Përgjigju
  • gavrosh: 17/08/2022 12:35

   po te hiqte flamurin Amerikan ne ate menyre, do e kishin shkep ne dru vete plazhistat.

  • Bashkim EU: 15/08/2022 01:23

   Je I sakte për të amerikes! Por për tek flamuri i BE , vetë Ju eshte kruajtur b*tha që të aplikojme për BE kemi që 1991 që aplikojme për BE dhe kemi status kandidat! Lexo pak I trim që të behesh me i zhdervjellët , sa për USA keni 3 vjet që komentoni për non gradat që jane nga USA ose i keni kushtuar rendesi ketij fakti pra? Me pak fjale flamuri BE me shqiperine kane pak kuptim kurse flamuri Turk ne institucion sigurie (kulla vrotjimit) eshte pak qudi dhe ekzagjerim ose eshte montazh politik!

 • Xho: 14/08/2022 17:27

  ca k.... kerkon flamuri turk aty . Per ne burg eshte ai qe e ka vendosur . Farë turku

  Përgjigju
 • Nini: 14/08/2022 17:03

  Vetem nga sa bravo lexon neper komente, kupton se sa nivel injorantesh ka ky vend. Ju lutem emigroni e behuni njerez andej, se ketu edhe kafsha iu a kalon me kulture e edukate.

  Përgjigju
  • Boti per ninin qe se njef emigrimin: 15/08/2022 04:07

   Ne emigrim te mesojne ta duash vendin tend dhe jo te ngresh flamuj te huaj oj nini, provo te ngresh nje flamur te huaj ne itali, greqi apo gjermani e usa dhw ta shohesh pastaj

  • E drejte: 15/08/2022 01:26

   Uroj të shkosh në afganistan dhe të vendosesh një flamur shqiptar atje do të të vlersojne! Shqiptarët jane popull autokton dhe në inatitucion vendoset flamuri zyrtar ! Shqiponja e legjionit të nderit të perandorise romake me fushe te kuqe SPQA (senatus populsque albanensis) ! Kush ka plan për pasaport turke bejeni dhe shkoni ne atdheun që Ju ndiheni!

  • Tironsi: 14/08/2022 22:47

   NESE PREKESH KAQ SHUMË. SHKO EMIGRO NË TURQI. MOS NA FOL NGA BE OSE USA OSA GB.... SE SKA QYTETRIM NË SHTETE SI TURKI APO ARABI ETJ...

  • Titi: 14/08/2022 20:13

   Nini ome? Pranej ta kan shqyer b.. ythen ne emigrim ty e te paskan ardh mendt? Shko me sumce pazari

 • Sokol: 14/08/2022 16:50

  Bravo.

  Përgjigju
 • Melamin: 14/08/2022 16:49

  Po shko ore zoteri bej dicka te mire per familjen, lagjen, komunitetin, qytetin tend. Aty fillon e mbaron patriotizmi, jo te flamuret.

  Përgjigju
  • Fiks: 15/08/2022 01:27

   Ky për komunitetin e beri ! Sot na i hapi syte dhe disa u qorruan! Cdo flamuri në kulle, keshtjelle , bashki kur ska asnje event?

 • Besnik: 14/08/2022 16:48

  Kur ta kuptojmë se feja e shqiptarit është Shqiptaria mbase do fillojmë të mendojmë ndryshe...greku,turku,serbi shikojnë interesat e tyre,skan faj,jemi ne që jemi bërë si zingaret e Ballkanit dhe po humbasim çdo vlerë humane,jemi bërë llumi i shoqërisë, vetëm pisllëqe... akoma se kemi kuptuar që kultura është njëshi në jetë për të bashkjetuar në shoqëri civile

  Përgjigju
 • Shkodrani.ST: 14/08/2022 16:44

  Zoti e ruajt ca duan pushtuesit ne token e Gjergj Kastriotit?

  Përgjigju
 • Toni: 14/08/2022 15:52

  Ne cdo vend normal, mund te vesh e te heqesh cdo lloj flamuri (mendoj USA, Gjesmani, Angli etj, me perjashtim te ballaknasve te prapambetur). Skemi pse behemi si greket e serbet, qe marrin flake kot...pune flamujsh si femijet e klases pare. Normal, ai qe e ka vene, nga padija dhe simpatia per Turqinë e ka bere, po askujt nuk i prish pune. Ta bejme Shqipërinë me te mire, me te hapur, me te drejte, skemi pse kopjojme idiotet per cdo gje idiote.

  Përgjigju
  • Testim: 15/08/2022 01:28

   Mua me duket si testim nga “mjekët” për ti parë pulsin popullit shqiptar nga komentet! Tipik inskenim…

 • Hallall: 14/08/2022 15:39

  Hallall

  Përgjigju
 • Mario: 14/08/2022 15:32

  Bravo

  Përgjigju
 • Trump: 14/08/2022 15:31

  Mire ia ka bo, cfare do flamuri turk aty

  Përgjigju
 • Son: 14/08/2022 15:30

  Shko hiq flamujt grek ne jug te shqiperise o patrioti k......

  Përgjigju
  • Beni ecen vet: 15/08/2022 01:30

   Pse jo edhe ti ! Të dy shkoni dhe hiqeni Pse I thua tjetrit! Nuk ka flamur grek në isntitucion zyrtar por ka shqiptar që shiten! Neser mund të dalin edhe kinez nga Himara por ç’të besh kush shitet e ka ne gjak , kush blihet po Ashtu..

  • Zen Suma: 14/08/2022 18:48

   Son! Nuk ka flamur grek ne Jug. Po zotrote qenke gjakprishur dhe te vika keq per flamurin turk. Ptu! Fare e keqe!

 • Toki: 14/08/2022 15:23

  O polica,po mir e boni qe e hoqi,aty duhet Flamuri Shqiptar.ta kishte shemb dhe Kullen madje.o plehra polica

  Përgjigju
 • Vlonjati: 14/08/2022 15:14

  Ore po na shpjegoni arsyen e flamurit turk te rojet bregdetare, se jam ne turqi dhe spo shoh ndonje roje me flamur Shqipetar. Dhe mendoj se po te shkoj ta vej nje, vertet ka per tu prishur qetesia publike, si mendoni se do reagojne te shkoj tju vej nje flamur Shqipetar aty?

  Përgjigju
 • Tironsi: 14/08/2022 15:09

  KY DJAL DUHET NDERUAR PËR VEPRIMIN E BËRË. KE GJITH RESPEKTIN E SHQIPTARVE ATDHEDASHËS. RESPEKTE.

  Përgjigju
 • Turi: 14/08/2022 15:07

  Vend vk pa dinjitet , ne Vlore shikon policat e guardia di finanza duke levizur neper qytet me arme ne brez , nje pjese nga Gjirokastra e komandon Greqia , nga krahu tjeter Turqia plus politiken e ben amerika si i do trapi ky eshte shteti jon dhe vendi jone “sovran “ dhe populli i paster Shqiptar qe nuk ngrihet njehere ne jeten e tij pa i perdor politika thjesht per interesat e tij me nje fjale jemi vk

  Përgjigju
 • Shpetim: 14/08/2022 15:00

  Bravo te qofte te lumte ajo dore, kush qe ai kelysh qe e kishte vene, ia dh varrin e gjyshit

  Përgjigju
 • Arbërori: 14/08/2022 14:51

  Edvin shkjau shqipfolës birin e ardhshëm do e Valais edhe Flamurii serb fashist qetnik në qytetet shqiptare sidomos në Durrës dhe Vlorë …! Ky ështé Edvin tradhtari

  Përgjigju
  • Niku: 14/08/2022 16:12

   Arberor suma merru me vllezrit e tu serbe cpun ke me shqiperin

  • Jugu: 14/08/2022 16:11

   Ti arberor serboboshnjaku merru me vendin tend idjot bastard qe vec 5 llafe di ne shqip.

  • Arben: 14/08/2022 14:55

   Si do ndiheshe ti nese nje turk e bente ket gje me flamurin shqiptar?

 • Bravo: 14/08/2022 14:49

  Po pse u arrestu? I lumte dora, atij bravo te madhe,ketu spo arrestohen trafikantet qe po ja lujn fen ketij vendi,palaco shtet bashke me polici, lirojeni se ai eshte me patriot se ju qe e arrestuat

  Përgjigju
 • Loran: 14/08/2022 14:36

  E hallall ta beft Zoti ,cdo flamuri turk aty o roje bregdetare antikapat ,rilindje turqish vet e votuat

  Përgjigju
  • Daku: 14/08/2022 15:17

   Duhet me pyt ramen per flamurin Turk

 • ^*¿`: 14/08/2022 14:24

  A gjen ne Turqi nej flamur shqiptare?te lumte dora boll e kena duru 500 vjet.

  Përgjigju
  • Arben: 14/08/2022 15:11

   Gjen po s ke dal najher nga shpella ti s ke faj

 • Vin: 14/08/2022 14:24

  Te lumte dora o trim ,ska ber ndonje krim o legena.

  Përgjigju
 • Kot e me kot: 14/08/2022 14:22

  Ore lirojeni cunin e lereni rehat. Ai nuk ka nxitur urrejtjen, perkundrazi ka ber te mundur qe ajo te mos ndizet…cdo flamuri turk aty ne mes te shqiperise? As qetesi publike ska prishur…askush su ankua per prishje qetesie.

  Përgjigju
  • Arben: 14/08/2022 15:12

   Ka turist turq o daku apo te ikin nga shqiperia se dun shpellaret e kafeve

 • drini: 14/08/2022 14:22

  Veshtire te hysh e kuptosh mendjen e ketyre njerzeve.Ta zeme se urrejtja e tij e ka bazen tek fakti qe kemi qene te pushtuar nga perandoria otomane per 500 vjet, deri ne vitin 1912? Athere po keshtu kemi qene te pushtuar edhe nga italia , apo gjermania gjate luftes dyte boterore dhe ky ttip duhet te heq edhe flamuret italian e gjermane

  Përgjigju
  • Albania: 15/08/2022 00:43

   Ke kaluar ilberin me sa duket

  • Drini i Zi: 14/08/2022 14:58

   Gjermania bashkoi Kosoven me Shqiperine, Italia ndertoi Tiranen e na la nje trashegimi civile, Otomanet na shkaterruan trashegimi kulturore te pakthyeshme, edhe Xhamite I ndetuan te lodhura e pa cilesi, pa le te lejoje shkolla e gjuhe shqipe.

 • andon: 14/08/2022 14:15

  Te pakten na thoje kuptimin pse e bere ket veprim edhe Skender-Beu e hoqi flamurin po kishte nje motiv .

  Përgjigju
  • Shqiptar 100%: 15/08/2022 00:41

   I dashur anton te dashur patriot une qe po ju shkruaj jam I lire ne shtepin time ne uk , nuk e di nese do tua shpjegoj si duhet arsyet Pse ss e beri ate veprim qe desha ta bej para nje jave kur isha ne gjirin e edvin-sale-ilir-erdogan ,jetojme ne ???????? per 25 vite SS eshte patriot qe nuk tembet nga asnje , pseudopariot do te deshiroja te isha ne vendin e ti patriotet linden dhe shkruajn emrin e tyre ne history vdekje trathetarve lavdi zoti Sefa

  • Andrea: 14/08/2022 15:00

   Na e thuj cik ti motivin pse ishte ven flamuri turk aty pastaj te themi ne pse u hoq

 • xXx: 14/08/2022 14:13

  Mirë bëri,se mentaliteti i këtyre anadollakëve na ka lënë ne kaq mbrapa...

  Përgjigju
  • xXx: 14/08/2022 23:16

   Ca lidhje kane hotelet dhe plazhet vetem nje spartan me horizont te hapur si ty e merr vesh.Mund te kene plazhet po na kane lene dhurate njerez si puna jote mo spartan.Njerez te pagdhendur dhe te prapambetur...

  • Spartan: 14/08/2022 18:55

   Ah mo idiot ..atyre qe i thua anadollak...Kane hotelet dhe plazhet me luksoze dhe higjene ne bote..ah mo shpellare..

 • Elviz: 14/08/2022 14:11

  Po jeni degjeneru si shtet e si institucione, ndaloni nje person qe heq nje flamur qe na Ka poshteru gjith jeten dhe sjeni te afte qe te ndaloni 2 rrugeçer qe po bejne vrasje me Pages cdo dit

  Përgjigju
 • Klaus: 14/08/2022 14:06

  Po ai flamuri turk perse dreqin eshte vene aty?

  Përgjigju
  • Klering: 15/08/2022 01:32

   Shqipnia ka humb identitetin! Sot vetëm Mirdita ka mbet shqiptare !

  • O polica: 14/08/2022 14:52

   Po pra ca lidhje kishte turku aty ta dim te pakten se na cuditi,e shiten vendin maskarenjte,aty duhet me arrestu ate qe e vuri

 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord me propozimin e Berishës që votimi të bëhet i detyrueshëm?×

Lajmi i fundit

Miqësoret/ Gentian Mezani rikthen Laçin te suksesi, triumfojnë Kukësi dhe Tirana

Miqësoret/ Gentian Mezani rikthen Laçin te suksesi, triumfojnë Kukësi dhe Tirana