Humbi jetën pas një sherri në Kretë, 20-vjeçari shqiptar përcillet sot në banesën e fundit

Humbi jetën pas një sherri në Kretë, 20-vjeçari shqiptar përcillet sot në banesën e fundit

Orgito Lloci

I jepet sot lamtumira e fundit 20-vjeçarit shqiptar, Orgito Lloci i cili ditën e djeshme(12 qershor­) humbi jetën tragjikisht pas një sherri me disa të rinj në Greqi.

Varrimi i Orgitos do të bëhet në orën 12:00 në varrezat e Agios Loukas, në Chania.

Dyshohet se i riu shqiptar u godit me grusht në kokë dhe pavarësisht ndihmës së shpejtë 20-vjeçari nuk mundi që t’ia dalë.

Pas ngjarjes policia greke ka shoqëruar 5 personat e konfliktuar me 20-vjeçarin shqiptar për zbardhjen e shkaqeve të konfliktit.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg