Hysaj iu mbyll gojën fashistëve dhe gëzon tifozët e vërtetë, shënon një super gol në miqësore

Elseid Hysaj iu ka dhënë përgjigjen e merituar fashistëve me një super gol e ndërsa ka bërë tifozët e vërtetë të brohorasin në tribunë. Hysaj ka realizuar një gol në minutën e 36-të, në miqësoren që skuadra e Lacios ka zhvilluar ndaj skuadrës së Belunos.

Mbrojtësi shkodran realizoi golin e katërt të Lacios me një goditje diagonale, duke mos i dhënë asnjë shans portierit. Golin e Hysajt e shpërndau vetë faqja e Lacios në ‘’Twitter’’ ku më pas një numër i madh tifozësh kanë vërshuar në lumë komentesh pozitive drejt Hysajt.


Lajmi kryesor:

Vetëm se këndoi 'Bella Ciao'/ Tifozët e Lazios kërcënojnë Hysajn: Je si krimb, ne jemi fashistë! Klubi i del në mbrojtje lojtarit, reagon edhe kreu i Parlamentit Europian


SI.E./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e të tjerëve?×

Lajmi i fundit

John

Koreja e Veriut lëshon raketë në ujërat pranë Japonisë