I ati humbi jetën në aksidentin tragjik në Kroaci, postimi prekës i djalit të shoferit: Dhimbja shumë e madhe! Ditën që të çova te autobusi të përqafova, por pak

Naser Sylmetaj me të birin, Adhurimin

Me një postim prekës ka reaguar djali i Naser Sylmetaj, një nga shoferët e autobusit që u aksidentua mëngjesin e sotëm në Kroaci, i cili  humbi jetën. Ai thotë se dhimbja është e madhe, ndërsa shton se ditën që e çoi te autobusi e kishte përqafuar, por pak, duke mos ditur se ajo do të ishte hera e fundit që përqafonte të atin.

“Ah mar bab, dhimbja shumë e madhe malli shumë i madh, atë ditë kur t`kam çu tek autobusi t`kam përqaf po pak bre. Ishalla zoti n`xhenet” shkruan Adhurimi, djali i shoferit Naser Sylmetaj.


Lajmi kryesor:

Tragjedi në Kroaci, autobusi nga Kosova del nga rruga, 10 viktima e 44 të plagosur! Arrestohet shoferi: Më zuri gjumi! Kosova nesër në zi kombëtare! Identifikohen 7 qytetarë që ndërruan jetë


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Po transportonin 13 emigrantë të paligjshëm, arrestohen 2 persona në Gjirokastër, sekuestrohen 2 automjete dhe aparate celularë