I binte zilja e shtëpisë orët e vona, britanikja zbulon ‘vizitorin’ misterioz! Nuk do ta besoni (VIDEO)

Të gjithëve të paktën njëherë kemi dëgjuar në shtëpi një zile të papritur në derë në një orë të çuditshme ose kur kemi qenë vetëm në shtëpi. E trembur nga zilet e përnatshme Lianne Jennings, nga Britania e Madhe, pasi kontrolloi pamjet e kamerës së sigurisë zbuloi se “vizitori” misterioz ishte një kërmill!

Historia e çuditshme e gruas britanike dhe videoja u bënë virale në internet!

Për fat të mirë, nuk iu desh shumë kohë që Jennings të kuptonte se vizitori nuk ishte aspak i rrezikshëm, ndërsa videoja e kërmillit që del në kamerën e sigurisë së shtëpisë është shumë e lezetshme.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Holanda do të lehtësojë kufizimet pavarësisht valës së re të infeksioneve