POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

I çmendur për makina luksoze, Noizy iu tregon super mjetin e ri, mbani frymën/ FOTO

Reperi i njohur, Noizy, shquhet për jetën e tij luksoze dhe këtë e ndan shpesh edhe me fansat. Së fundi, Noizy ka publikuar një foto në ‘Instagram’, ku shfaqet në një makinë tepër luksoze, të tipit 'Ferrai', ndërsa tregon edhe një makinë të tipit ‘Maybach’.
Reperi i dashur për publikun është shumë i pasionuar pas makinave dhe ka shumë në parkingun e tij. Së fundi, ai na tregon se koleksionit të makinave ju ka shtuar një tjetër tip të ri, që siç duket nga fotot është tepër luksoze.

 
(Disa nga makinat e Noizyt)

/
Komento

Komente

 • Hope: 05/04/2018 01:27

  Shpresoj tket paguar taksat edhe deklarua te ardhurat

  Përgjigju
 • 3xhhs: 04/04/2018 20:55

  Shume mire. A I ka paguar taksat per pasurine qe ka? Nese jo te ndiqet penalisht per fshehje dhe mos justifikim te ardhurash, ashtu sikurse prokuroret dhe gjyqtaret.

  Përgjigju
 • mik: 04/04/2018 11:27

  Sa të ketë budallenj të degjojnë tepsitë e bidonat e këtij ahengxhiu që dikur nuk merrnin as për dasma..

  Përgjigju