I kërkoi raporte seksuale në këmbim të një roli, aktorja e humorit Cubi Metkaj tregon publikisht emrin e regjisorit që e ngacmoi

I kërkoi raporte seksuale në këmbim të një roli, aktorja e humorit Cubi Metkaj tregon publikisht emrin e regjisorit që e ngacmoi

Xhoslin Rama dhe Cubi Metkaj

Aktorja e humorit Cubi Metkaj ka zbuluar gjatë emisionit ‘Zemër Luana’ emrin e regjisorit që e kishte ngacmuar seksualisht në këmbim të një roli.

Në lojërat që luhen në atë program ishte aktorja tjetër e humorit, Rudina Dembecaj, e cila i kujtoi Cubit deklaratën që kishtë bër ëkohë më parë, ofertën për një projekt në këmbim të raporteve seksuale.

Pyetja për Cubin ishte “Sot duam të zbulosh emrin e personazhit apo regjizorit që të ka ngacmuar shumë pak seksualisht”, i tha Dembecaj aktores.

Cubi fillimisht hezitoi për t’a nxjerrë emrin, por në fund e bëri të ditur cili ishte regjisori që i kishte kërkuar raporte seksuale.

 “Përderisa nuk e kam thënë më parë këtë emër…ok, ok do ta them. Është regjizor filmi, është Xhoslin Rama”.

Përmendja e emrit të regjizorit nga Cubi u shoqërua me duartrokitje mbështetëse, sikundër kishte edhe nga ata që pyesnin se kush ishte ky emër.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Mali i Zi arreston ish-kryeprokurorin special

Mali i Zi arreston ish-kryeprokurorin special