‘I pari për të cilin futem është Sabiani!’, një këngëtare hyn në shtëpinë e BBV: Besoj do të lidhem me të

Sabiani

Këngëtarja kosovare Big Mama, është banorja e re e Big Brother Vip.

Në klipin e prezantimit, Big Mama është shprehur se arsyeja e parë se pse ajo po futet në shtëpi është Sabiani.

Këngëtarja u shpreh se beson se do të lidhet me të dhe do të krijojnë çiftin e katërt, pasi ajo do ta puthë direkt.

“I pari për të cilin futem brenda është Sabiani. Besoj se do të lidhem me të. Do të bëhem çifti i katërt dhe do e puth direkt. Kam një kërkesë për vëllain e madh. Dua një palë doreza boksi, se kushdo që më nxjerr nga vetja, nuk do debatoj por do e godas” – tha Big Mama.

Big Mama

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përçarja e PD mes Berishës dhe Bashës, mendoni se garanton fitoren e PS në 6 bashkitë?×

Lajmi i fundit

John

Shuhet Murat Aruçi, gazetari dhe intelektuali krutan i vlerave fisnike