I plagosur nga të shtënat me armë në Mamurras, forca të shumta të Shqiponjave te Trauma

 

Efektivë të Forcave Shqiponja kanë mbërritur në spitalin e Traumës ku ndodhet i shtruar Nikoll Fufin (e ka ndryshuar mbiemrin në Vorfi), i cili mbeti i plagosur si pasojë e të shtënave me armë në Mamurras.


Lajmi kryesor:

Mamurras, patrulla konfliktohet me 4 persona, polici nxjerr armën dhe plagos 2 kolegët e 1 të përfshirë! 7 të shoqëruar nga fisi i ish-deputetit Mhill Fufi


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore