I prekur nga COVID, ndërron jetë Kryekomisari, Shefi i Anti-Drogës në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë

TIRANË- Ditën e sotme ka ndërruar jetë nga COVID-19 Kryekomisari Florian Pema, shefi i Anti-drogës në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Punonjësi i lartë i Policisë së Shtetit, 44-vjeçari Florian Pema ka ndërruar jetë në banesën e tij disa ditë pasi ishte prekur nga koronavirusi.


Lajmi kryesor:

Ndërron jetë nga COVID kreu i Anti-Drogës, i infektuar edhe Ardi Veliu/ Burime për Report Tv: 16 policë me COVID në 24 orët e fundit, 5 në spital


er.k./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?×

Lajmi i fundit

John

Rakacolli përlotet për mjekët e rënë në betejën me COVID: Janë shokët tanë, i njihja! Brataj: Mund të ishim dhe ne te lista e tyre