I sëmurë me grip, Stresi 'gjen shërim' tek filxhani me foton e Berishës

I sëmurë me grip, Stresi 'gjen shërim' tek filxhani me foton e Berishës

Arkimend Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, ka treguar se gjithmonë është një mbështetës i flaktë i Sali Berishës.

Së fundmi, këngëtari ka publikuar një foto, ku shihet se është i sëmurë me grip, dhe duket se shërim ka gjetur pikërisht nga një imazh i Sali Berishës.

Stresi ka postuar në Instastory një foto, ku tregon se është duke konsumuar çaj me një filxhan të veçantë, ku edhe është printuar imazhi i Berishës me 2 gishta.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • O tej: 30/01/2022 22:15

    O ti mos u shërofsh kurre!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)