I shoqëruar për protestën përpara kryeministrisë, del nga komisariati: Ishte absurde, na arrestuan për terrorizmin

Genci Balla

Olsi Jazexhi është një prej personave të shoqëruar në komisariat për zhvillimin protestës përpara kryeministrisë. Për Report Tv ai tha se shoqërimi i tij ishte i paligjshëm dhe me justifikimin e antiterrorit.

"Sapo jam liruar nga rajoni nr. 6 i policisë ku jam shoqëruar sot me justifikimin absurd të antiterrorit sikur planifikoja të bëja protestë të jashtëligjshme."


Lajmi kryesor:

Mbyllja te '41 bis' e imamit të vetëshpallur/ Besimtarët gati për protestë para Kryeministrisë, policia s'i lejon, shoqërohen 30 persona


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Platforma 'Deputeti që duam' dhe votim nga anëtarësia, a e mbështesni mënyrën si partitë po zgjedhin kandidatët e 25 prillit?



×

Lajmi i fundit

John

Denoncimet e PD-së për inceneratorët, Murrizi: Janë ngritje pazari për gjobë