I vunë tritol në derën e jashtme, pamje nga shtëpia e gazetarit në Lezhë

Report Tv siguron pamjet e shpërthimt me tritol në shtëpinë  e gazetarit  Elidon Ndreka në Lezhë.

Siç duket nuk ka pasur dëme të mëdha materiale por vetëm dëmtim të derës së jashtme aty ku dhe është vënë lënda plasëse.


Lajmi kryesor:

Tritol në derën e shtëpisë së gazetarit në Lezhë! Ndreka: S'di ku ta drejtoj gishtin! Tronditja ishte e madhe, vajza filloi të qante; Autori filmohet teksa zbret nga makina


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mësimi në Universitete do vazhdoje online, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të Ekspertëve?×

Lajmi i fundit

John

‘Na këndojnë pushkët nëpër kulla’/ Meta nga Dibra e Madhe: Udhëheqësit e vërtetë i dalin për Zot, Atdheut, por këta janë kuislingë