Ndryshoi mbiemrin nga Fufi në Vorfi, identifikohet njëri autor! Mbeti i plagosur, ndodhet në spitalin e Traumës! Në makinë me të edhe 3 të tjerë

Ndryshoi mbiemrin nga Fufi në Vorfi, identifikohet njëri autor! Mbeti i plagosur, ndodhet në spitalin e Traumës! Në makinë me të edhe 3 të tjerë

1618323093_pamje.jpg

Nikoll Vorfi (Fufi) është njëri nga autorët e përplasjes me armë zjarri në Mamurras me dy efektivët e policisë Flamur Lleja dhe Ilir Zekaj. Fufi ka mbetur edhe vetë i plagosur nga përplasja dhe ndodhet në spitalin e Traumës në Tiranë. Në makinë bashkë me të kanë qenë edhe 3 persona të tjerë.


Lajmi kryesor:

Mamurras, patrulla konfliktohet me 4 persona, polici nxjerr armën dhe plagos 2 kolegët e 1 të përfshirë! 7 të shoqëruar nga fisi i ish-deputetit Mhill Fufi


  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Rama nesër takim me ambasadorët, do të diskutojnë projektin e qeverisë për amnistinë fiskale

Rama nesër takim me ambasadorët, do të diskutojnë projektin e qeverisë për amnistinë fiskale