Infektohet me COVID19 përgjegjësi i pyjeve në Bashkinë e Elbasanit, stafi karantinohet në banesë

Infektohet me COVID19 përgjegjësi i pyjeve në Bashkinë e Elbasanit, stafi karantinohet në banesë

Përgjegjësi i pyjeve në Bashkinë e Elbasanit është konfirmuar me koronavirus. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një pjesë e stafit është karantinuar në banesë dhe pritet t'u merret tamponi.

Mësohet se përgjegjësi i pyjeve në këtë bashki është vetëkarantinuar në banesën e tij dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.


Lajmi kryesor:

COVID19/ 4 viktima dhe 171 të infektuar në 24 orët e fundit/ Mbyllet kopshti në Berat! 3 mësues infektohen në Memaliaj, nga frika prindërit nuk dërgojnë fëmijët në shkollë


  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Noizy reagon pas ngjarjeve në veri të Kosovës: Zot mos na provo, por nëse duhet, jemi gjithmonë gati

Noizy reagon pas ngjarjeve në veri të Kosovës: Zot mos na provo, por nëse duhet, jemi gjithmonë gati