INSTAT: Ulen me 9.1 % eksportet
e mallrave në nënto

Në muajin nëntor 2015 eksportet e mallrave arritën vlerën 19 miliardë lekë, duke u ulur me 9,1 % në krahasim me nëntorin e vitit 2014 dhe 3,8 % në krahasim me tetorin 2015.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Linjat e shpejta të autobusëve, drejtori i transportit urban: Pasagjeri mëson në kohë reale itinerarin, shkurton kohën e udhëtimit! 62% e kilometrave me korsi të dedikuar