Inteligjenca artificiale shfaq Katy Perry-n në Met Gala, nëna e këngëtares ‘bie pre’! Nuk e dija që kishe shkuar në Met

Inteligjenca artificiale shfaq Katy Perry-n në Met Gala, nëna e këngëtares ‘bie pre’! Nuk e dija që kishe shkuar në Met

Katy Perry

Këngëtarja me famë botërore, Katy Perry, nuk mori pjesë në ceremoninë e Met Gala (6 maj), ashtu edhe lajmëroi në Instagram.

Mirëpo disa foto që qarkulluan në rrjetet sociale nga Inteligjenca artificale ka konfuzuar shumë njerëz, përfshirë dhe nënën e këngëtares.

Nëpërmjet një mesazhi ajo komplimenton vajzën për fustanin që ka zgjedhur.

“Nuk e dija që ke shkuar në Met. Sa fustan i bukur, dukesh si një paradë me trëndafila, sikur po lundron në to”, shkruan nëna.

 “Mami, AI të mashtroi gjithashtu. Bëj kujdes”, i është përgjigjur Katy.

1/2
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Peleshi: KAYO, shoqëria e parë shtetërore për prodhimin dhe tregtimin e armëve me buxhet paraprak 3 milionë euro

Peleshi: KAYO, shoqëria e parë shtetërore për prodhimin dhe tregtimin e armëve me buxhet paraprak 3 milionë euro