Interi 'shkërmoq' Veronën, zikaltërit shënojnë 6 herë (VIDEO)

Interi 'shkërmoq' Veronën, zikaltërit shënojnë 6 herë (VIDEO)

Calhanoglu pas golit

Në "Marc'Antonio Bentegodi", Verona humbi 0-6 me Interin për javën e 33-të në Serie A. Zikaltërit nuk u kursyen ndaj vendasve, me golat që u shënuan nga Gaich (aut), Calhanoglu, Dzeko me dopietë dhe Marinez dopietë. 13 minuta në këtë ndeshje luajti edhe Kristjan Asllani, që zuri vendin e Brozovic në të 77 minutë.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Juventus rigjen Vlahovic-in dhe tri pikët, Interi 'tërmet 6 ballësh'! Milani dhe Roma ngecin në Serie A


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Zjarri masiv në fabrikën e bojërave në Maminas, anulohet dasma në resortin ngjitur, evakuohen dasmorët

Zjarri masiv në fabrikën e bojërave në Maminas, anulohet dasma në resortin ngjitur, evakuohen dasmorët