Ish-banorja e BBV komenton çunat e Kombëtares: Asanin do e merrja shofer, Hysaj meriton më shumë

Ish-banorja e BBV komenton çunat e Kombëtares: Asanin do e merrja shofer, Hysaj meriton më shumë

Juliana Nura

Ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Juliana Nura, ka komentuar futbollistët e Kombëtares Shqiptare.

E ftuar në një intervistë televizive, teksa u pyet se çfarë mendon për pamjen e kampionëve shqiptar, Nura ka dhënë nga një koment për secilin duke u fokusuar vetëm në pamjen fizike dhe jo në lojën e tyre.

Ajeti
Shpresoj që çunat e Kombëtares të mos e marrin shumë seriozisht këtë dhe e them që i dua të gjithë dhe do jem me ju deri në pikën e fundit ashtu siç jeni, do jem me Kombëtaren tonë. Ajeti është një çun tepër i mirë.

Broja
Unë mendoj se çunat shqiptarë janë yje kështu që edhe ky është yll, yll.

Ismajli
Nuk i isha fut rrugës. Nuk i kisha fol nëse do më ngacmonte.

Bajrami
Duket se është çun mamaje, kështu kam një ndjesi.

Gjimshiti
Duket superlojtar, por nga pamja të tremb.

Ramadani dhe Berisha
Yje, yje!

Mitaj
Loçkë!

Hysaj
Pavarësisht se ka ndodhur ky incidenti i vogël që po flitet mendoj se ky është mashkull që meriton shumë më shumë.

Asani
Nuk po flasim për njeriun, por dukjen. Këtë e kisha marrë për shofer.

Asllani
Shumë nanush!

Strakosha
EEEE, dy metra çun!

Seferi
Me këtë stilin që ma ka, oh loçkë!

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Shefja e Onkologjikut: Të jesh me kancer s’do të thotë se je e paaftë për punë

Shefja e Onkologjikut: Të jesh me kancer s’do të thotë se je e paaftë për punë