Modelja rrëfeu se ka rrahur Dafina Zeqirin, reagon këngëtarja: Shohin ëndrra me sy hapur

Modelja rrëfeu se ka rrahur Dafina Zeqirin, reagon këngëtarja: Shohin ëndrra me sy hapur

Dafina Zeqiri dhe Juliana Nura

Juliana Nura, një nga banoret më të komentuara të “Big Brother Vip Kosova” ka folur publikisht për në konflikt të ndodhur shumë vite me parë me këngëtaren Dafina Zeqiri.

Juliana, e njohur si Xhuli pretendon se është konfliktuar me Dafinën pas një sherri të rëndomtë që kishte nisur nga ish i dashuri i Dafinës, biznesmeni Krenar Çoçaj.

Kësaj deklarate, së fundmi i është përgjigjur Dafina Zeqiri. Krahas një videoje të shkëputur nga kënga e saj e re duke shkruar: “Ku*vat duke ëndërruar me sy hapur që më kanë goditur me shuplakë”.

Ky konflikt mes dy vajzave ka më shumë se një dekadë që ka ekzistuar dhe që u risoll në vëmendje nga vetë modelja gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Kosova.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol