Plagosja me armë në Mamurras/ Ishin dërguar në spital privat, 2 efektivët sillen te Trauma

 

Dy efektivët e policisë që mbetën të plagosur në Mamurras janë dërguar në Spitalin i Traumës. Report Tv mëson se Flamur Lleja dhe Ilir Zekaj, fillimisht ishin dërguar në një spital privat, por më pas u sollën te Trauma. Ndërkohë, i pranishëm është edhe Drejtori i Departamentit të Sigurisë në DPPSH, Gjovalin Loka. (Gruaja që shihet në video, teksa qan, nuk ka lidhje me 2 efektivët e plagosur). 

1618327207_403581a4067e4922ba821e79f8bd682f.jpg


Lajmi kryesor:

Mamurras, patrulla konfliktohet me 4 persona, polici nxjerr armën dhe plagos 2 kolegët e 1 të përfshirë! 7 të shoqëruar nga fisi i ish-deputetit Mhill Fufi


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore