Ish-mbrojtësi i ‘Los Blancos’, Michel Salgado për Ronaldon: E njoh mirë dhe kur merr një vendim i shkon deri në fund

Ish-mbrojtësi i ‘Los Blancos’, Michel Salgado për Ronaldon: E njoh mirë dhe kur merr një vendim i shkon deri në fund

Michel Salgado, ish-mbrojtësi i Real Madrid

Ish-mbrojtësi i 'Los Blancos', Michel Salgado, gjatë një prononcimi për mediat ka folur për largimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madrid. Ai shprehet se nëse CR7 merr një vendim i shkon deri në fund.

Nëse do të largohej do të më vinte shumë keq pasi kam qenë me të për 6 muaj. Ishte një futbollist  që po linte gjurmë tek Real Madrid dhe ende po e bën. Por e njoh mirë dhe kur merr një vendim i shkon deri në fund. Nëse vendos të qëndrojë, Cristiano Ronaldo është në momentin e tij më të mirë sepse ai është një fenomen. Por nëse vendosë që të largohet nuk na mbetet gjë tjetër vetëm ta falenderojmë për të gjitha që ai ka dhënë në Real.  Më shqetëson nëse do të largohet por do të jetë vendimi i tij.

Michel Salgado, ish-mbrojtësi i Real Madrid

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri