Ish-presidenti Bujar Nishani në gjendje jo të mirë shëndetësore, dërgohet me urgjencë te Sanatoriumi

Ish-presidenti Bujar Nishani në gjendje jo të mirë shëndetësore, dërgohet me urgjencë te Sanatoriumi

Bujar Nishani

Ish-presidenti Bujar Nishani është shtruar sot në spitalin "Shefqet Ndroqi", pasi ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Bëhet me dije se Nishani po trajtohet për infeksion pulmonar post-COVI, teksa tashmë ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Rasti i Nishanit, rikthimi në spital pasi shërimit nga COVID, nuk është i pari, teksa shumë pacientë marrin trajtim edhe pasi janë shëruar nga virusi, për shkak të pasojave që lë në mushkëri.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Viçidoli: 21/04/2022 14:42

    Të shkuara Nishan,por kam frikë se doktor penicilina t'a ka bërë pënicilinën si shumë e shumë të tjerëve,megjithse ti deri më tash nuk e ke shkelë vijën e rrethit Alla Sali,por prap je i pa besueshëm,ke mbaruar shk. L.B. E.Hoxha dhe ai ju njef mirë se ka qënë vetë sek.i PPSH,lusim zotin ishalla jo,megjithatë pyet njëjtë Zhulalin , Pashkon , Olldashin,Arbënorin pse jo Hajdarin,Gazideden,vetëm mos bëj gabim të vesh tek ajo klinika në Itali,apo të dalësh xhiro nga selia e pd-së,a të hipësh në helikopterin prej nga zbret i vdekuri që ka lënë litarin jasht.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Nënshkruhet kontrata me kompaninë serbe për shpërndarjen e energjisë elektrike në veri të Kosovës

Nënshkruhet kontrata me kompaninë serbe për shpërndarjen e energjisë elektrike në veri të Kosovës