Ish-Presidenti Nishani sulmon trajnerin Panuçi pas humbjes me Kosovën: Sharlatan që po shkatërron ekipin

Ish-Presidenti Nishani sulmon trajnerin Panuçi pas humbjes me Kosovën: Sharlatan që po shkatërron ekipin

Ndeshja Kosove-Shqiperi

TIRANE-Ish-Presidenti i Republikës Bujar Nishani pas humbjes së kombëtares përballë Kosovës ka sulmuar trajnerin e Shqipërisë Panuçi. Ai e cilëson teknikun italian si një sharlatan që po shkatërron kombëtaren.

Kosovë - Shqipëri (3 : 0). Bravo Kosova!

Panucci një sharlatan që po shkatërron dhe atë që ishte ndërtuar.

Bujar Nishani

Shqipëria humbi mbrëmë miqësoren përballë Kosovës me rezultatin 3-0.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Dardania e lashte..: 30/05/2018 12:32

  Kjo eshte e verteta qe dhembe.. Dardania lozi shume ma mire dhe shpejte dhe me zemer! keta te Shqiperise Administrative vetem ishin shikues asgje ma shume.. ky Panuci i babes spo ka ide dhe nuk din te udhheq ekipin

  Përgjigju
 • Leta: 30/05/2018 11:35

  E kush quan sharlatan nje kryekeput sharlatan e kaluar sharlatanit Jari Nishani.

  Përgjigju
 • Arbëri: 30/05/2018 08:56

  Jemi vllëzer të një gjaku...!!! Ju dua sepse jemi vetëm një Shqipëria Natyrale...!!!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës