Ishte duke krasitur pemët, 63-vjeçari rrëzohet dhe humb jetën në Berat

Ishte duke krasitur pemët, 63-vjeçari rrëzohet dhe humb jetën në Berat

Foto ilustruese

Një 63-vjeçar në Berat ka humbur jetën pasi ra nga pema teksa ishte duke krasitur. Kujtim Neziri ka qenë duke krasitur pemët, kur një nga degët është thyer si pasoj ka rënë në tokë.

Megjithëse është transportuar menjëherë në spitalin e Skraparit, 63-vjeçari nuk i ka mbijetuar dot  plagëve të mara në kokë.

Në vendngjarje ka shkuar policia, e cila po mbledh prova materiale për zbardhjen e këtij aksidenti me pasojë humbjen e jetës se 63-vjeçarit nga Skrapari.

 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli