Iu bë atentat në Milot, ndërron jetë një prej të plagosurve te Trauma

 

Një prej të plagosurve nga atentati i mbrëmjes së sotme në Milot ka ndërruar jetë. Mësohet se Klisman Preçi ka ndërruar jetë tek spitali i Traumës në Tiranë.


Lajmi kryesor:

Vrasje mafioze në Milot, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur rëndë! U qëlluan sapo zbritën nga makina e blinduar! Të dy i kishin shpëtuar atentateve më parë


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Shpërthimi i digë në Kherson, Kievi akuzon Rusinë: Ky është ekocid

Shpërthimi i digë në Kherson, Kievi akuzon Rusinë: Ky është ekocid