Ja kush është viktima e Vaut të Dejës, u vra me një plumb në kokë

1596987860_Screenshot3.jpg

Viktima Gjin Ndoji

Report Tv siguron foton e Gjin Ndojit, i cili u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Vaun e Dejës me një plumb në kokë. Trupi i pajetë i tij u gjet pranë makinës me të cilën udhëtonte, ndërsa dyshimet e para janë se ai mund të jetë vrarë për larje hesapesh.

Gjin Ndoji rezulton me dy mbiemra, Gjin Ndoji dhe Gjin Boriçi.

1596987779_WhatsAppImage20200809at13.50.08.jpg

Viktima Gjin Ndoji


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet i riu në Vaun e Dejës! Viktima probleme me gjakmarrjen, por vrasja dyshohet për larje hesapesh! Gjendet makina e djegur me targa të vjedhura (VIDEO)


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kuvendi të presë opinionin e Venecias përpara se të rivotojë Kodin Zgjedhor?×

Lajmi i fundit

John

Meta pa maskë me ambasadoren e Francës, s'ndal propagandën kundër integrimit: Shqipëria larg përmbushjes së kushteve për zhvillimin e Konferencës Ndërqeveritare