Ja se për sa vite do të firmosë Asllani te Interi

Ja se për sa vite do të firmosë Asllani te Interi

Kristjan Asllani

Kristjan Asllani te Interi! Mesfushori shqiptar e ka të mbyllur akordin me zikaltërit dhe të dy palët kanë rënë në dakortësi. Menaxheri i lojtarit ishte në selinë e zikaltërve gjatë ditës së djeshme për të mbyllur edhe detajet e fundit të transferimit.

Sipas mediave italiane, testet mjekësore dhe zyrtarizimi do të bëhet në javën e ardhshme. Ndërkohë Asllani do të firmosi një kontratë 5-vjeçare me Interin, për të treguar qartë besimin e këtyre të fundit.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Heqja e dinarit, DASH: Bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë të vijojnë me urgjencë

Heqja e dinarit, DASH: Bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë të vijojnë me urgjencë