Ja trendi më i ri i këpucëve për vjeshtën... (FOTO)

Ja trendi më i ri i këpucëve për vjeshtën... (FOTO)

Blogerja Lori Hoxha

 Këpucët janë një ndër pjesët më të rëndsësisshme të veshjes së vajzave dhe në shumë raste shumë të vështira për t'u përzgjedhur e  kombinuar me veshjen.

Ka vajza që janë të fiksuara pas tyre dhe mund të kenë me dhjetëra ose qindra në gardëerobën e tyre.

Kujtojmë garderobën e Kylie Jenner, e cila pak kohë më parë tregoi në profilin e saj numrin e pafundëm të këpucëve që kishte.

 Vjeshtën e kaluar në modë ishin këpucët  me majë të rrumbullakët apo me majë të theksuar.

Por këetë vjeshtë këpucët me majë katrore janë trendi më i ri.

Blogeret e famshme shqiptare si Armina Mevlani apo Lori Hoxha, të cilat janë të përditësuara me trendet e fundit të modës janë shfaqur me këpucë me majë katrore në daljet e tyre të fundit.

Ora 10:42
Ja trendi më i ri i këpucëve për vjeshtën...
1/9
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Luizi i kërkon llogari Jorit: A the që je krahu im i djathtë? Pse nuk bën çfarë them unë?

Luizi i kërkon llogari Jorit: A the që je krahu im i djathtë? Pse nuk bën çfarë them unë?