'Jam 18 vjeç dhe do të bëj një fëmijë', u mbyt me jastëk nga bashkëshorti, zbulohet ditari i 20-vjeçares! Detaje drithëruese

Një marrëdhënie e trazuar dhe me shumë konflikte përshkruhet në ditarin e Carolie me pilotin. Caroline kishte menduar të largohej nga bashkëshorti që në vitin 2019, por ajo priste një fëmijë.

15.11.2019: “Unë jam 18 vjeç dhe do të bëj një fëmijë! Babisit nuk i kam thënë akoma sepse sot u grindëm dhe i thashë që ta lëndoja, që nuk kam nevojë të shoh familjen e tij. U pendova për atë që i thashë. Ndihem shumë e lënduar, shpesh nxjerr gjithë zemërimin dhe trishtimin tek Babis. Ai nuk e meriton të trajtohet kështu por ndonjëherë nuk e kupton se për çfarë kam nevojë dhe se gjithçka që më duhet është që ai të jetë pranë meje”, shkruan Caroline.

“Dje u grindën me Babis për shkak të hormoneve të mia, unë shpërtheva mbi të. E thirra, e godita dhe i thashë se nuk e dua fëmijën tonë. Ne nuk kemi folur fare dje dhe sot u zgjuam mirë, hëngrëm, kaluam mirë, por pasdite më pyeti për dje. Nuk jam mirë jam shumë e mërzitur, padyshim që nuk do ta lëndonte kurrë fëmijën tim. Dashuria ime për këtë është më shumë se çdo gjë tjetër në botë. Unë jam aq e ndikuar nga hormonet e mia saqë Babis duhet ta dijë. Më vjen turp t’i them. E di që ai do të më mbështesë, por nuk mund t’i them. Unë nuk jam mirë, por jam duke u përpjekur për fëmijën tim. Unë nuk dua që ajo të ndiejë se nëna e sa nuk e dëshiron atë dhe nuk e do. Problemet e mia hormonale janë të miat", shkruan Caroline.

Konfliket midis çiftit duket se ishin të shpeshta.

30.12.2019: “Sot u zura me Babis. Pak pasi hëngrëm mëngjesin (….) Unë e godita dhe shkova në zyrë. Gjithë ditën ai më pyeti se çfarë dua të ha. Nuk kam ngrënë asgjë. Jam shtrirë në shtrat dhe nuk mund të fle, kam një tension të tmerrshëm. Kam dalë në ballkon vetëm me bluzën time dhe kam qarë se nuk jam mirë.

31.12.2019: U zura përsëri me Babis. Këtë herë shumë. E godita, e mallkova dhe theva derën. U zgjova aq e dobët dhe e lodhur. Po mendoj te iki. Për të shkuar te motra ime, nuk e di nëse mund të vazhdoj me Babis", shkruan Caroline.

Verën e 2020 Coroline po përgatitej për tu larguar dhe kishte filluar të kërkonte një shtëpi të re.

3.07.2020: “Sot e vogla ime është një muajshe dhe sot është dita kur i thashë Babis se dua të largohem nga shtëpia. Fillova të kërkoj shtëpi. Gjeta pikërisht atë që kërkoja në Chalandri. Kur u kthye nga spitali (foshnja po trajtohej në atë kohë) ai më pyeti nëse doja të ndahesha. Unë nuk iu përgjigja. Pas disa të qarash dhe zërash unë i thashë atij se po mendoja para se të mbetesha shtatzënë ta lija, por pastaj mbeta shtatzënë, kështu që qëndrova me të në mënyrë që vajza ime të mos rritet pa dy prindërit e tij “, shkruan në ditar.


Lajmi kryesor:

Mbyti gruan 20-vjeçare, burri del para gjykatës me antiplumb! Zbulohet ditari drithërues i viktimës, kishin probleme që prej 2019-s! Policia greke: E kuptuam që në momentin e parë


SI.E./M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

SPAK, ndryshimet kushtetuese të PD-së dhe pasuria e politikanëve