‘Jam i zënë!’, Azet ‘deklaron dashurinë' për Dua Lipën’, fillojnë urimet

‘Jam i zënë!’, Azet ‘deklaron dashurinë' për Dua Lipën’, fillojnë urimet

Dua Lipa dhe Azet

Reperi shqiptar Azet, është mjaft i njohur në Evropë dhe shumë i dashur për publikun shqiptar. Publikimet e tij muzikore numërojnë disa miliona klikime në YouTube. Së fundmi, Azet ka peformuar në festivalin “Sunny Hill”, ku mori shumë vëmendje me performancën e tij dhe u pëlqye së tepërmi nga publiku.

Por, në foton e tij më të fundit të publikuar nga ai në rrjetet sociale, ku ka dalë bashkë me Dua Lipën, Azet na ka bërë të mendojë se është në një lidhje me këngëtaren shqiptare me famë botërore.

Ai shkruan në foto se “është i zënë”, duke e shoqëruar komentin me një 'emoji' me një zemre të kuqe dhe me një dryn. Ndërsa në koment, këngëtari Zuna shkruan “Vetëm më e mira për ju”. Mbase Azet dhe Dua Lipa janë tashmë në një lidhje dashurie…

Postimi i Azet

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik