'Jemi shtatzënë' Riky Martin dhe burri i tij presin fëmijën e katërt (FOTO)

'Jemi shtatzënë' Riky Martin dhe burri i tij presin fëmijën e katërt (FOTO)

Këngëtari i njohur Ricky Martin dhe burri i tij Jwan Yosef do të zgjerojnë familjen. Teksa ishte i pranishëm në një fushatë mbi të drejtat e njeriut , Ricky dha lajmin se familjes së tyre do i shtohet një tjetër fëmijë.

Gjatë eventit këngëtari shoqërohej nga bashkëshorti dhe dy binjakëtMatteo dhe Valentin. Vajza e tij 8 muajshe nuk ishte e pranishme. Ndërkohë ai ka thënë ‘Ne jemi shtatzënë, jemi në pritje. Unë dua një familje të madhe’.

1/5
//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Futbollistët e Premier League të fiksuar pas 'Snus'! Produkti misterioz i ndaluar në Europë

Futbollistët e Premier League të fiksuar pas 'Snus'! Produkti misterioz i ndaluar në Europë