Jennifer Lopez surprizon me pagesën që ka marrë në filmin e fundit

Jennifer Lopez

Filmi i fundit i Jennifer Lopez, “Huslers” ka arritur shikime të mëdha që nga koha që u publikua.

Një nga aspektet e një filmi është paga që ke marrë pas aq shumë fansve që mezi presin ta shikojnë.

Por këngëtarja e famshme është shprehur se nuk ka marrë asgjë dhe se ka punuar falas.

"Gjërat që bëj, i bëj sepse dua. S’fitova asgjë nga “Hustlers”. E bëra falas dhe shërbeva si producente. Unë mbështetem te vetja, ja kush është “Jenny From the Block”. Unë bëj gjërat që dua. Ishte diçka shumë e veçantë të luaje Ramona-n”, është shprehur Lopez.

Jennifer nuk është paguar si aktore por si producente dhe gjithashtu ka marrë një përqindje nga fitimet e filmit “Hustlers”.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zjarret në pyje, a kanë reaguar si duhet autoritetet shtetërore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Njerëz të gjakosur, rrugë të shkatërruar, spitalet e tejmbushura! Bejruti nëpërmjet FOTOVE