Jetmiri revoltohet me Ori Nebiaj: Të mëshiroj për injorancën zonja deputete

Jetmiri revoltohet me Ori Nebiaj: Të mëshiroj për injorancën zonja deputete

Jetmir Salaj dhe Ori Nebiaj

Jetmir Salaj pas produksionit të Big Brother është revoltuar me opinionisten dhe njëherazi deputeten e PD Ori Nebiaj.

Përmes një postimi në Insta Story, Jetmiri është shprehur se ajo është një turp dhe e mëshiron për injorancën.

“Ti je turp dhe thjesht të mëshiroj për injorancën tënde znj. Deputete”, shkruan Jetmiri.

Kujtojmë se ai vendosi që të largohej nga shtëpia gjatë spektaklit të së shtunës (20 prill), duke thënë se atij i është mohuar e drejta për të luajtur.

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Në dashuri bëni kujdes që të mos mërziteni...çfarë thonë yjet për ju sot

Në dashuri bëni kujdes që të mos mërziteni...çfarë thonë yjet për ju sot