Joao Cancelo-s i tregojnë 'live' për shkarkimin e Nagelsmann, reagimi i çuditshëm i mbrojtësit (VIDEO)

Joao Cancelo-s i tregojnë 'live' për shkarkimin e Nagelsmann, reagimi i çuditshëm i mbrojtësit (VIDEO)

Joao Cancelo

Joao Cancelo foli në zonën mikse pas ndeshjes së Euro 2024 Portugali 4-0 Lihtenshtejn dhe u informua nga gazetari për shkarkimin e trajnerit të tij të Bayern Munich, Julian Nagelsmann.

Trajneri u shkarkua nga Bayern Munich dhe mbrojtësi portugez i Bayern Munich, Joao Cancelo duke folur në zonën mikse pas ndeshjes së Portugalisë me Lihtenshtejnin, tregoi habinë e tij në kamera kur iu tha lajmi.

“Nuk di çfarë të them. Nuk e dija që Tuchel është trajneri i ri, jam i habitur. Falenderoj Julian Nagelsmann për gjithçka bëri për mua. Ishte ai që më donte te Bayern. Jam i mahnitur, i uroj gjithë të mirat për të ardhmen”, tha me habi Cancelo që është i huazuar nga Manchester City.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

'Nder dhe privilegj të punoja me të!' E konfirmon Gatlier, Messi sezonin e ardhshëm do largohet nga Paris SG

'Nder dhe privilegj të punoja me të!' E konfirmon Gatlier, Messi sezonin e ardhshëm do largohet nga Paris SG