Ka qenë i lidhur me Olta Gixharin? Flet për herë të parë Xhonatani

Ka qenë i lidhur me Olta Gixharin? Flet për herë të parë Xhonatani

Xhonatan Islami dhe Olta Gixhari

Konkurrenti i parë që u eliminua mbrëmë nga shtëpia e “Big Brother VIP” është Xhonatan Islami.

Sot në “Big Brother VIP Fan Club”, ai komentoi lojën e tij dhe sqaroi disa zëra që s’i kishin pëlqyer aspak.

Ende pa u pyetur nga opinionistët për këtë temë, Xhonatan u ndal vetë të komentonte e sqaronte marrëdhënien e tij të shumëpërfolur me Olta Gixharin.

“E vetmja gjë që më ka prekur është historia që unë dhe Olta kemi pasur një lidhje jashtë. Është e turpshme, unë e njoh Oltën familjarisht. Më preku, është një lajm i rremë.”- tha ai.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli