Zbulohet gjinia e bebushit të Olta Gixharit: Ju plotësua dëshira Amarit

Olta Gixhari është në pritje të fëmijës së dytë dhe ka organizuar një “baby shower”, në të cilën morën pjesë familjarë, të afërm dhe miqtë e aktores.

Aktorja është në pritje të një djali, lajm të cilin e ka ndarë sot me publikun.

‘Ju plotesua dëshira Amarit! Faleminderit zot për gjene me te shtrenjte qe me ke dhënë Familjen! Faleminderit të gjithë miqve të zemrës, të cilët e bënë këtë ditë akoma edhe me speciale.

Faleminderit edhe bashkëpunëtorëve që u bashkuan për të festuar me mua në këtë datë.’- shkruan Olta.

 

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Rama publikon foto duke ngrënë në Angli: S’kanë faj anglezët që kur vijnë në Shqipëri thonë ‘oh sa mirë hahet këtu!’

FOTOLAJM/ Rama publikon foto duke ngrënë në Angli: S’kanë faj anglezët që kur vijnë në Shqipëri thonë ‘oh sa mirë hahet këtu!’