Kamioni humb ekuilibrin dhe përfundon mbi shtëpi (VIDEO)

Një aksident i çuditshëm ka ndodhur në Alban të Ontarios, ku kamioni ka humbur ekuilibrin dhe ka përfunduar sipër një shtëpie. 

Gjatë rënies mbui shtëpi kamioni është lëshuar mbi telat e energjistë elektrike por nuk ka shkaktuar dëmtime.

Sipas Global News, fatmirësisht në shtëpi nuk kishte pasur njerëz dhe shoferi 24-vjeçar është në gjendje të mirë.

Foto nga ngjarja

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Yllka Mujo poston foton e 'ëmbël' me mbesën, shfaqet me princeshën Geraldina në krah