Kamioni përplaset me Benz-in në Korçë, plagoset rëndë pedagogu i Ekonomikut (VIDEO)

KORÇË- Një kamion me drejtues O.H.,  është përplasur mbrëmjen e sotme me një mjet tip 'Benz' i cili drejtohej nga pedagogu i Ekonomikut Koço Nasto në aksin rrugor Korçë-Kashpticë.

Ai ka mbetur i plagosur rwndw dhe whshtw dwrguar me urgjencw nw spital. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Belorta. Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbuluar rrethanat e saj.

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se duhet të ketë ndryshime të ministrave të kabinetin qeveritar në muajin shtator?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Plagosi me thikë babë e bir, autori me probleme mendore