FOTOGALERI/ Kartolinë nga Puka, mjellmat notojnë në liqenin e rrethuar nga dëbora! Pamje relaksuese që qetësojnë shpirtin

Bora së bashku me problematikat që sjell ofron dhe një pamje magjike. Manteli i bardhë është shtruar edhe në Pukë, ku foto që sjellë Shqiptarja.com nga qyteti janë sa të mrekullueshme aq edhe qetësuese për syrin dhe mendjen.

Liqeni i zbardhur nga dëbora dhe mjellmat që notojnë në të, pemë e shtëpi druri që të japin pamjen e një kartoline.

 


Lajmi kryesor:

Zbardhet Shqipëria, temperatura të ulëta e reshje dëbore, bllokohen fshatra malorë! Korça, Llogaraja e Thethi 'veshin' mantelin e bardhë! Rruga e Arbrit e kalueshme me zinxhirë


Ora 10:53
Temperatura të ulëta dhe reshje dëbora, zbardhet Puka
1 / 20
2 / 20
3 / 20
4 / 20
5 / 20
6 / 20
7 / 20
8 / 20
9 / 20
10 / 20
11 / 20
12 / 20
13 / 20
14 / 20
15 / 20
16 / 20
17 / 20
18 / 20
19 / 20
20 / 20
I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte:×

Lajmi i fundit

John

Një 16-vjeçare zhduket pa lënë gjurmë, familja nga Vlora kërkon ndihmë