KATAR 2022/ Momenti që po shokon tifozët, Cristiano Ronaldo nxjerr diçka nga pantallonat dhe e konsumon gjatë ndeshjes me Ganën (VIDEO)

KATAR 2022/ Momenti që po shokon tifozët, Cristiano Ronaldo nxjerr diçka nga pantallonat dhe e konsumon gjatë ndeshjes me Ganën (VIDEO)

Cristiano Ronaldo

Portugalia fitoi dje 3-2 kundër Ganës në grupin H të Kupës së Botës. Në ndeshjen debutuese të luzitanëve në këtë event, nuk mund të mungonte goli i Cristiano Ronaldos. Veç shpalljes si njeriu më i mirë i ndeshjes, CR7 po bën xhiron e medieve edhe me një gjest të bërë gjatë 90 minutave.

Ylli dhe kapiteni i Portugalisë është filmuar duke kontrolluar poshtë pantallonave të tij, teksa ka nxjerrë diçka që më pas e ka konsumuar. Një veprim i tillë ka bërë xhiron e mediave, me tifozët që janë konfuz për veprimin e CR7.

 

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Ministria serbe e Drejtësisë: Artan Zymberi refuzoi të trajtohet për një sëmundje

Ministria serbe e Drejtësisë: Artan Zymberi refuzoi të trajtohet për një sëmundje