Kate Middleton lind vajzë?! Familja
mbretërore 'qëras' fansat në spital

Kate Middleton lind vajzë?! Familja<br />mbretërore 'qëras' fansat në spital
Duka dhe Dukesha e Kembrixhit dinë si të kujdesen për ‘super fansat’ e tyre, të cilën janë pozicionuar prej orësh jashtë ambienteve të spitalit Lindo Eing, ku dukesha pritet të sjellë në jetë fëmijën e dytë.

Cifiti mbretëror u dërgoi ëmbëlsira dhe kafe nga një pasticeri lokale, të mbështjella me një fjongo rozë. A është kjo një e dhënë rreth gjinisë së fëmijës? Mbase, por burime brenda familjes mbretërore e mohuan një fakt të tillë, duke u shprehur se ishte një ‘rastësi e pastër’, pasi dyqani ku u porositën ëmbëlsirat, dispononte vetëm fjongo të kësaj ngjyre.

Fansat e familjes mbretërore u shprehën të habitur nga gjesti simpatik i ciftit dhe shumë mirënjohës që pritja e tyre nuk kaloi pa u vënë re. Ne ndërkohë do të jemi në pritje të ardhjes në jetë të voglushit/es dhe pavarësisht gjinisë, i urojmë shëndet të plotë bebushit dhe nënës së tij. 
kate middleton
Redaksia Online
(m.p/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Nesër ministri italian i Bujqësisë Tiranë, pritet nga Krifca! Në fokus thellimi i bashkëpunimit, nënshkruhet edhe memorandum mirëkuptimi

Nesër ministri italian i Bujqësisë Tiranë, pritet nga Krifca! Në fokus thellimi i bashkëpunimit, nënshkruhet edhe memorandum mirëkuptimi