Katedralja në flakë, Eli Fara foto
duke qeshur, fansat e kritikojnë

Katedralja në flakë, Eli Fara foto<br />duke qeshur, fansat e kritikojnë<br>
Mesditën e sotme Katedralja Ortodokse e Korçës u përfshi nga tymi dhe flakët për disa minuta duke ngjallur panik, por fatmirësisht gjithçka u mbyll shpejt pas ndërhyrjes në kohë të zjarrfikëses. Të pranishëm në momentin e zjarrit ishin shumë besimtarë, pasi ishte Dita e Ujit të Bekuar.

Mes tyre ishte edhe këngëtarja e njohur Eli Fara, e cila pavarësisht se Katedralja ishte mbuluar nga tymi mendjen e ka pasur diku tjetër duke shkrepur disa foto e buzëqeshur duke i hedhur në rrjetet sociale. Veprimi është kritikuar nga fansat në Instagram, por këngëtarja thotë se “zjarri u fik sapo pa atë”.

Eli Fara
Fotoja para Katedrales dhe reagimet e fansave 

d.bshqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Viktor Orban dhe Aleksandër Vuçiç takohen në Beograd, pas 3 orësh bisedime luajnë bilardo

Viktor Orban dhe Aleksandër Vuçiç takohen në Beograd, pas 3 orësh bisedime luajnë bilardo