‘Kemi flirtuar’, Jasmina flet për marrëdhënien e saj me Ardian Bujupin: Nuk tregoj nëse jemi puthur

‘Kemi flirtuar’, Jasmina flet për marrëdhënien e saj me Ardian Bujupin: Nuk tregoj nëse jemi puthur

Jasmina dhe Ardjan Bujupi

Së fundmi Jasmina dhe Ardian Bujupi kanë qenë shpesh nën vëmendjen e mediave rozë, pasi përfliteshin për një lidhje dashurie.

Jasmina është rikthyer në “Për’Puthen”, ku edhe ka folur rreth marrëdhënies së saj me këngëtarin shqiptar. Ajo theksoi se mes të dyve ka vetëm një marrëdhënie shoqërore.

 “Gjatë klipit, ai ishte kontakti i parë që kam patur me Ardianin. Normal që ka pasur flirte se është e kot ngaqë ka pasur foto e ka pasur video por që nuk kishte vazhdimësi dhe mbajtëm shoqëri për aq kohë sa nuk pamë një pikë të përbashkët që të na mbante aq të lidhur me njëri tjetrin”, tha ajo.

Jamsina ishte shumë e relaksuar teksa po fliste, por një pyetje e futi mjaft në siklet.

 “A jeni puthur”?

“Abstenoj”, tha ajo duke qeshur. Ajo vendosi ta linte një sekret dhe të mos tregonte.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Bllokohen dy gomone me motorë në Palasë e Zvërnec, 100 mijë lekë të reja gjobë drejtuesve, shkelën perimetrin e sigurisë 

Bllokohen dy gomone me motorë në Palasë e Zvërnec, 100 mijë lekë të reja gjobë drejtuesve, shkelën perimetrin e sigurisë