Kënga e reperit shqiptar po bën ‘namin’ edhe ushtarët grekë kërcejnë nën ritmin e saj (VIDEO)

Ditët e fundit në rrjetet sociale, sidomos në “TikTok” po shpërndahen e po bëhen virale video nga kënga e reperit shqiptar Don Xhoni, duke kaluar edhe kufijtë e vendit.

Kënga ritmike është bërë tashmë një trend ku të gjithë bëjnë një video me atë në sfond dhe kërcejnë.

Kjo ka ndodhur edhe në rastin e ushtarëve grekë, të cilët të veshur me uniformën e tyre, të sinkronizuar po performojnë  “Freestyle-n” e Don Xhonit.

J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

Sulm me armë ambasadës së Azerbajxhanit në Iran, vritet shefi i sigurisë

Sulm me armë ambasadës së Azerbajxhanit në Iran, vritet shefi i sigurisë