Këngëtari i njohur shqiptar së shpejti baba për herë të dytë

Këngëtari i njohur shqiptar së shpejti baba për herë të dytë

Landi Hysi me bashkëshorten dhe djalin

Këngëtari Roland Hysi, i njohur për publikun si Landi i grupit “West Side Family”, së bashku me partneren e tij janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Landi, nëpërmjet dy fotografive të postuara në profilin e tij në Instagram.

Krahas postimit nuk kanë munguar as urimet nga miqtë dhe ndjekësit e tij të cilët janë të shumtë në numër.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Izraeli bombardon Jemenin! Ushtria izraelite: Sulmuam portin ku mbërrijnë armët nga Irani për Houthis

VIDEO/ Izraeli bombardon Jemenin! Ushtria izraelite: Sulmuam portin ku mbërrijnë armët nga Irani për Houthis