Young Zerka fotografohet në krahët e një vajze, Ronela në Amerikë (FOTO)

Young Zerka dhe Ronela Hajati

Artisti Young Zerka, së fundmi është fotografuar bashkë më një femër bjonde në një pishinë. Sipas fotove të Lajmi.net të rinjtë janë në jug të Shqipërisë.

Në media flitet që Young Zerka është në një lidhje me këngëtaren Ronela Hajati, por ata asnjëherë nuk e kanë konfirmuar.

 Ronela Hajati për momentin ndodhet në Amerikë.

Nuk dihet se kush është vajza në krah të këngëtarit, por nga fotot dallojmë që ata po ia kalojnë shumë mirë me njëri-tjetrin.

Ora 20:31
Këngëtari shqiptar fotografohet në krahët e një vajze, Ronela në Amerikë
1/3
E.D./Shqiptarja.com
Komento